YOUTUBER BAŞVURU

5.000 ABONE
50.000 TOPLAM İZLENME
AKTİF VİDEOLAR


Youtuber rütbesi için kanalınızın en az 5 bin abonesi, 50 bin toplam izlenmesi olması, aktif olarak video çekmeniz, son 3 videonuzun toplamda en az 15 bin izlenmeye sahip olması ve sunucumuzda en azından bir adet video çekmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca kanalınızda az sayıda video varsa hiç şansınızı denemeyin. Kanalımdaki videoları sildim en baştan başlıyorum gibi mazeretleri kabul görmüyoruz. Bazı istisnai durumlarda 5 binden az aboneli kişilere de youtuberlik veriyoruz. Lakin bu kişilerin youtuberlik alabilmesi için sunucuda birçok video çekmesi gerekmektedir. En az 2 video ve bu videoların en az 10 bin izlenmesi olmalıdır. Ayrıca izlenmeden ziyade videonun kalitesine de önem veriyoruz.


Videolarının açıklama kısmına sunucu ip adresi, discord adresi ve website adreslerini eklemeyenler elenir!


Youtuberlerin oyun içerisinde istedikleri yerde uçabilme yetkisi vardır. Video içerikleri için özel yetkiler kazanabilirler. Öte yandan hem oyunda hem discord sunucumuzda kendilerine has taglara sahiptirler.


* BAŞVURULAR HER PERŞEMBE İNCELENİR!

* SAHTE VİDEO, SAHTE BAŞVURU, KENDİNE AİT OLMAYAN VİDEOLARI VE KANALLARI EKLEYEN KİŞİLER SUNUCUDAN BANLANIR!

* AYNI BAŞVURUYU BAŞKA MAİL ADRESLERİ İLE YAPMAK YASAKTIR! SPAMA GİRER! BAŞVURU REDDEDİLİR!* GerekliKanalınız Youtuberlık için yeterli değil mi? O zaman OSTUBER başvurusu yapın.


OSTUBER BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLA