OSTUBERLIK BAŞVURUSU

EN AZ 1 VİDEO ÇEK
ABONE İZLENME ŞARTI YOK

Nasıl başvuru yapılır?


Başvuru yapmak için yukarıdan başvuru linkine tıklayıp discord sunucumuzda | rapido03#1476 isimli yetkiliye özelden mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ostuber yetkisini almak için sunucumuzda en az bir video çekip o videoyu da mesaj attığınız yetkiliye göndermelisiniz.


Ostuber rütbesi nerede verilir, ayrıcalıkları ve edinme koşulları nelerdir?


Bir video ve üstü yayınlayanlar yalnızca discord sunucumuzda Ostuber rütbesi elde ederler. Bu rütbeyi elde eden oyuncular discord sunucumuzda Ostuberlara özel olan yazılı kanallarda kendi videolarını paylaşıp youtube veya twitch kanallarını tanıtabilirler. Sunucumuzda 15 videodan fazla video çeken arkadaşlar oyun içerisinde de Ostuber rütbesi elde ederler. Oyun içerisinde Ostuber olan arkadaşlara özel videolarının kalitesine bağlı olarak sunucu sponsorluğunda çekilişler yapılabilir, ayrıca yetkililerin izin verdiği özel videolar çekebilirler.


Oyun içerisinde Ostuber olabilmek için yalnızca 15 videoyu geçmek gerekmez. 15 videonun yanı sıra videoların içerikleri özgün ve kaliteli olmalı, sallama ve özensiz içerikler ortaya çıkmamalı. Kanal aktif olarak kullanılmalı. Ben 15 videoyu geçeyim de tagımı alayım kafasındaki arkadaşlar hiç başvuru yapmasınlar. Maalesef ki emek yoksa rütbe de yok. 


Twitch kanalları ise sunucuda en az 15 yayın yapmalı ve bu yayınlarda anlık izleyici sayısı en az 1 saat boyunca 10 ve üzerinde olmalı.


15 gün boyunca video çekmeyen veya yayın yapmayan kanalların Ostuber yetkileri oyun içerisinden alınmaktadır.