SÖZLEŞME

OsloCraft Sözleşmesi    
Web sitemiz veya oyun üzerinden (https://Oslocraft.com) kayıt olan ve şu anda kayıtlı olan herkes aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.
Oslocraft, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkına ve her zaman saklı tutma hakkına sahiptir.  

HİLE VE MOD KULLANIMI
Hile kullanımının affı yoktur. Tespit edilmesi durumunda, aynı adres üzerindeki bütün hesaplar engellenecektir. Oyuna ek müdahale edebilecek mod veya hile kullanımı yasaktır. Hesabın akıbeti, hile kullanılması durumunda süresiz engel ile sonuçlanacaktır. Cezası süresiz ve adres (IP) engelidir.

DOLANDIRMA & TUZAK
Oyun içi başka oyuncuları kandırmak ve söz verip tutmamak suçtur, cezası süresiz engeldir. Buna ek olarak dolandırılan kişiye eşyası geri verilmez. Ayrıca, ışınlanma (tpa) tuzağı yasaktır(end bölgesinde).

Arsa-Ev yani mülklerinize eklediğiniz kişiler sizin sorumluluğunuzdadır. Eklediğiniz kişilere siz dikkat edeceksiniz veya eklemeyeceksiniz.

HESAP GÜVENLİĞİ

Hesap güvenliği oyuncunun kendisine aittir. Herhangi bir şekilde şifre paylaşımı (Oyun içi veya dışı) hesabın çalınma riskini arttıracaktır. Bu ve bunun gibi olaylarda yönetim sorumlu tutulamaz, bundan dolayı hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmayın ve farklı sunucularda kullanmayın. Şifrenizin güvende olduğundan ve hiç kimseye vermediğinizden emin olun.

UYGUNSUZ İSİM/NİCK KULLANIMI
Uygunsuz, küfürlü veya nefret içerikli kullanıcı isimleriyle kayıt olmak yasaktır. Bu tür hesaplara süresiz engel atılmaktadır.

YETKİLİ EKİBE SAYGI
Oyun içi veya Discord ortamında yetkili kişilere karşı saygılı olun, saygısızlık yapmanız süresiz engellenmenize sebep olacaktır. Ayrıca, yetkili kişileri rahatsız etmek, oyalamak ve bir konu hakkında yalan söylemek yasaktır.

TÜM KULLANICILARA SAYGI
Oyun içi veya Discord ortamında insanlara karşı saygılı olun. Saygısızlık yapan kullanıcılar sunucudan engellenecek veya oyun kuralları süresince mutelenecektir.

OYUN İÇİ & DISCORD SOHBET
Oyun sohbetini kullanırken sürekli aynı mesajı yazmayın, reklam yapmayın ve küfür kullanmayın. Küstah, uygunsuz dil ve içerik kesinlikle yasaktır.
NOT: Özel mesajlaşmalar (/msg, /r) dahil değildir. (dahil olması için karşı tarafın ss kanıtla şikayet etmesi yeterlidir.)
Buna ek olarak siyaset yapmanın cezası süresiz engeldir.

OYUN İÇİ & DİSCORD HESAP/EŞYA SATMAK
Oyun içinde hesap, arsa, ev, premium hesap ve oyun için eşya alım, satımı gerçek reel para ile kesinlikle yasaktır. Satış yapanların eşya, hesaplarına el konulup. Sınırsız ban atılır.

DESTEK SİSTEMİ
Destek sistemini kötüye kullananlar, gereksiz bildirim yapanlar, üstünde oynanmış bilgi, kanıt yollayanlar, gereksiz üst üste spam yapanlar cezalandırılacaktır

ENGELLENEN HESAPLAR
Üzerinden 1 ay geçmiş engellenen hesapların itirazı kabul edilmemektedir. Bundan dolayı itiraz hakkı bulunmamaktadır.

SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER
Oslocraft, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır. 

ZARAR VEREN YAZILIM VB KULLANIMI

Sunucumuza 3. Parti yazılım veya programlarla, sanal sunucularla zarar vermek yasaktır. Bunları yapan kişiler Türk Ceza Kanunu'nun 5237 sayılı 244. Maddesi gereğince cezalandırılacaklardır. 

ÖZEL SEBEPLER

- Oslocraft yetkilileri hesabınızı herhangi bir sebepten ötürü askıya alabilir, sınırsız uzaklaştırabilir ve/veya silebilir. Kullanıcı, Oslocraft yetkilileri hesabınızı sildiği zaman itiraz etme hakkına sahip değildir.  

- Oslocraft yetkilileri gerekli durumlarda hesaplara istediği kadar el koyma hakkına sahiptir. Kullanıcı bu duruma itiraz edemez.

- Alınan VIP üyelik veya alınan eşyalarda oluşabilecek sorunlardan dolayı kullanıcı Oslocraft yetkililerini dava etme hakkına sahip değildir!

- Oyun içinde bulunan bütün eşyalar, satın alınan eşyalar, özellikler tamamen Oslocraft malıdır. Kullanıcıların bunlarda her hangi bir hakkı yoktur! İstenildiği zaman el koyulabilir.

KREDİ

- Oyuncular kendi arasında oyun içi alışveriş esnasında para, eşya karşılığında siteden kredi göndermesi yasaktır.
- Ek olarak kullanıcılara verilen kredi yükleme yaparken verilen hediye krediye veya oyun içinde ödül kazanılan kredilerin aktarılması yasaktır. Bu yasağa uymayan aktarım yapan kişilerin kredisine el konulur, yollayan ve yollanan kişilere sınırlı veya sınırsız sürece oyundan uzaklaştırılır.

KREDİ YÜKLEME

- Alınan her kredi bağış olarak sayılmaktadır. Kullanıcı gönderdiği bütün para bağış olarak geçmektedir ve bu bağışının karşılığında ona kredi verilmektedir.

- Kullanıcı bağış gönderdiği zaman bu bağışının iadesi söz konusu dahi değildir.

- Kullanıcının bağış atarken kullandığı bilgiler tamamen saklıdır.

- Kullanıcın hesabındaki kredilere gerektiği zaman yetkililer tarafından el koyulabilir.