Web sitemiz veya oyun üzerinden (https://oslocraft.com) kayıt olan ve şu anda kayıtlı olan herkes aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.  

KAYIT SÖZLEŞMESİ VE KURALLARI 

1.1 OSLO CRAFT'e oyun veya site üzerinden kayıt olan tüm kullanıcıların şifreleri SHA256 özel şifreleme metoduyla şifrelenmektedir. 3. şahıslar tarafından bu şifrelere kimse erişemez.
1.2 Kayıt yaptığınız esnada ya da daha sonra değiştirme şansınız olan e-posta adresinizin doğruluğu size aittir. Şifre değişikliği ya da başka işlemler için gerekmektedir. Bunun sorumluluğu size aittir.
1.3 180 gün içerisinde girilmeyen bütün hesaplar sistem tarafından otomatik bir şekilde silinebilir.
1.4 Kullanıcı basit şifreler seçerse veya başka bir kullanıcıya şifresini verirse tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
1.5 Kullanıcı www.oslocraft.com adresine kayıt olduğu şifresi ile başka bir sitede giriş yaptığı takdirde şifresinin riske atılıp, hesabının şifresinin çalınabileceğini peşinen kabul eder.

2.1 OSLO CRAFT Sunulan ürünler, hizmetler ve fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkına ve her zaman saklı tutma hakkına sahiptir.
2.2 Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde gerekli cezai işlem yapılacağını bildiğini kabul eder.
2.3 Kullanıcı, oyun içindeki faaliyetlerinde kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘OsloCraft’ yetkilileri bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir ve/veya yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

3.1 Kullanıcı oyun içerisinde kullandığı 3. tür yazılımlarda (hile) kullanıldığı tespit edilirse sunucudan uzaklaştırılır.
3.2 Oyun içinde kullanılan küfür vb. hakaretlerden dolayı sunucu içi susturma veya uzaklaştırma cezası alır.
3.3 Kullanıcı hesabı herhangi bir sebepten dolayı inceleme, kapatma, uzaklaştırma gibi unsurlarda hesaba el koyma hakkına sahiptir.
3.4 Kullanıcı marketten aldığı ürünlerde herhangi bir sorun çıkması halinde oslocraft yetkililerini şikayet etme hakkına sahip değildir.
3.5 Oyun içinde bulunan bütün eşyalar, satın alınan eşyalar, özellikler tamamen Oslocraft malıdır. Kullanıcıların bunlarda her hangi bir hakkı yoktur! İstenildiği zaman el koyulabilir.
3.6 Oslocraft yetkilileri gerekli durumlarda hesaplara istediği kadar el koyma hakkına sahiptir. Kullanıcı bu duruma itiraz edemez.
3.7 Uygunsuz, küfürlü veya nefret içerikli kullanıcı isimleriyle kayıt olmak yasaktır. Bu tür hesaplara süresiz engel atılmaktadır.
3.8 Oyun içi veya Discord ortamında yetkili kişilere karşı saygılı olun, saygısızlık yapmanız süresiz engellenmenize sebep olacaktır. Ayrıca, yetkili kişileri rahatsız etmek, oyalamak ve bir konu hakkında yalan söylemek yasaktır.
3.9 Destek sistemini kötüye kullananlar, gereksiz bildirim yapanlar, üstünde oynanmış bilgi, kanıt yollayanlar, gereksiz üst üste spam yapanlar cezalandırılacaktır

4.1 Alınan her kredi bağış olarak sayılmaktadır. Kullanıcı gönderdiği bütün para bağış olarak geçmektedir ve bu bağışının karşılığında ona kredi verilmektedir.
4.2 Kullanıcı bağış gönderdiği zaman bu bağışının iadesi söz konusu dahi değildir.
4.3 Kullanıcının bağış atarken kullandığı bilgiler tamamen saklıdır.
4.4 Kullanıcın hesabındaki kredilere gerektiği zaman yetkililer tarafından el koyulabilir.
4.5 18 yaşından küçük olan kişiler sadece aileleri ile birlikte kredi yükleme işlemi yapabilirler.
4.6 Mobil/Kredi Kartı ile yükleme yapılırken telefonunuza bankanız ve operatörünüz tarafından gelen onay mesajını onayladıktan sonra krediniz yüklenir. Siz onay vermediğiniz sürece paranız hesabınızdan kesilmez. 

5.1 Oyuncular kendi arasında hediye kazandığı ya da çekilişten kazanılan kredileri gönderemez gönderildiği zaman hem karşı taraf hem de kendisinin kredilerine el koyulur. Süreli uzaklaştırılır.
5.2 Oyuncular site marketinden aldığı bir eşyayı gerçek para ile satışını yapamazlar.

6.1 Sunucumuza 3. Parti yazılım veya programlarla, sanal sunucularla zarar vermek yasaktır. Bunları yapan kişiler Türk Ceza Kanunu'nun 5237 sayılı 244. Maddesi gereğince cezalandırılacaklardır.  
6.2 Üzerinden 1 ay geçmiş engellenen hesapların itirazı kabul edilmemektedir. Bundan dolayı itiraz hakkı bulunmamaktadır.

7.1 OsloCraft dilediği zaman sözleşmeyi (kurallar) değiştirebilir. Değiştiği andan itibaren yürürlükte sayılır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.